Zgrubienie w boku po cesarskim cięciu

jestem mama 2.5 latki urodzonej przez cesarskie ciecie od jakiegos czasu przy pochylaniu robi mi sie gula w prawym boku zaraz pod żebrami wielkosci duzego grajfruta po czym przy wstawaniu bardzo boli i niknie co to moze byc prosze o odpowiedz i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na przepukline. proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.

Witam , niestety nie istnieje badanie,diagnozowanie,rozpoznawanie,stawianie rozpoznań,leczenie na odległość!!! Nie jestem w stanie pomóc na odległość W-wa-Dębno!!! Proszę zgłosić się do chirurga!!! z.żurawski