Pielęgnacja rany otwartej po laparoskopowej operacji usunięcia przepukliny pachwinowej

Witam, 25 sierpnia mialam laparoskopowa operacje usuniecia przepukliny pachwinowej, jedna rana jest wciaz otwarta, stosowalam antybiotyki i masci), zrobilam potem wymaz,wymaz jalowy, stosuje od 3 tygodni granuflex opatrunek, zmieniam co 5 -7 dni jak napecznieje, wciaz jest zolta klarowna wydzielina( moze ciut mniej), brzegi rany lekko opuchniete koloru sliwkowego, brak zaczerwieniania zapalnego, dzis zakupilam granugel ktory mam zamiar stosowac pod plaster granuflex, czy pomysl jest dobry?

Nie widzę rany-nie odpowiem , NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę być pod stałą kontrolą operatora i nic nie robić na własną rękę , zż