Jak radzić sobie z raną po usunięciu torbieli włosowej?

Witam syn miał operacje w kwietniu usuniecia torbieli włosowatej.Rana była 15cm od odbytu w góre.Górna część już dwa razy się zalała metodą ziarninowania jednak przez bakterię rozpada się rana pomiędzy pośladkami nie chce się ziarninować.Nie mam już pomysłu co stosować.stosowałam opatrunki ze srebrem dezynfekuje piankąProktis-M, oktonisept .Teraz na zmianę ze solą fizjologiczna stosuję Kalium hypermanganicum galena.Lekarz prowadzący twierdzi że nic mam nie wkładać samo się zagoi.Proszę o podpowiedz co mam robić.

Można zakładać opatrunki na paście Granuflex jeżeli rana nie ropieje. Można też wykonać zabieg wycięcia zmiany z płatem przesuniętym wtedy rana goi się przez rychłozrost , a nie przez ziarninowanie.