Powikłania po zabiegu usunięcia przepukliny

Witam, 25 sierpnia mialam zrobiona operacje usuniecia przepukliny pachwinowej z uzyciem siatki metoda laparoskopowa w Szkocji. Pierwsza bezr problemu zagoila sie rana pepkowa, dwie pozostale pozostaja wciaz otwarte, i wydostaje sie z nich wydzielina zolta jak by ropna, jedna z nich po antybiotyku i masci lekko sien przygoila ale ostatnio znow sie otwarla, bralam 3 antybiotyki, zrobiono 2 wymazy-oba czyste, kaza czekac az samo wyschnie, a ja nie wiem co robic, USG prawidlowe.

Witam. Przecież wiadomo - operacja naprawcza? zbyt wcześnie, a poza tym w środowisku ropiejącej rany = odpada. Nie ma innej rady - trzeba czekać, przepłukiwać rany octeniseptem, opatrunki - może specjalistyczne i tak aż do zagojenia.