Trudno gojąca się rana po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego

Witam, jestem 3 tyg po zabiegu usuniecia woreczka zolciowego. Rany ciezko sie goily wdala sie infekcja, jestem na antybiotyku od tygodnia jutro biore ostatnia dawke. Dzis rano gorna rana pod biustem 'otworzyla sie' jest gleboka I scianki rany sa biale twarde. Wyglada jak by wogule sie nie goily. Czy to normalne?nie spotkalam sie z bialymi sciankami rany cietej. Nie mam w nich czucia tak jak by tkanka byla martwa. Z gory dziekuje za informacje

Witam. Niewiele można powiedzieć bez oglądania rany. Trzeba zgłaszać się do poradni chirurgicznej na opatrunki, lekarz oceni ranę i zaaplikuje odpowiednie opatrunki = przykładowo: przemyć octeniseptem, do wnętrza rany sorbalgon i na to granuflex extra thin zależnie od wielkości 10*10 cm