Nadmierna potliwość u 36-latka

Dzień dobry, Mam 36 lat i od jakiegoś czasu, zauważyłem, że pocę się nawet gdy jest zimno, gdy jestem lekko ubrany, mam do przejścia kawałek drogi, to pod koniec jestem już spocony. najbardziej poci mi się głowa i krople potu spływają po twarzy. Gdy podejmuje wysiłek fizyczny pocenie jest tak intensywne, że aż mnie to przeraża- dosłownie pot się ze mnie leje. Dodam, że mam 183cm wzrostu i waże 78kg. Badania krwi nic nie wykazały. W pracy jestem w ruchu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozumiem że TSH oraz morfologia były wykonywane? sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam