Nadmierna potliwość, wypryski i wyniki badań hormonów tarczycy

witam moja coreczka 7 letnia wpadzierniku 8 latka bardzo sie poci meczy tyje.. czesto ma jakies wypryski plamy na skorze podjrzewalismy ze uczulenie na swinke morska...wreszczie dopiero 3 lekarz skierowal na badania tarczycy wyniki takie----P-ciała anty TPO 108,70 u/ml norma 0-35 ft3 4,32 pg/ml norma1,8-4,2 ft4 0,96 ng/dl norma 0,58-1,64 tsh 3,06 u/ml 0,35-5,8....witam co to oznacza czy bardziej chorobe hashimoto czy nowotworowego cos czy niedoczynnosc zwykla.pozdrawiam i czekam na odp

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie usg. Prosze udać się do endokrynologa. najprawdopodobniej to choroba Hashimoto w okresie eutyreozy