Badania hormonów tarczycy i zaburzenia miesiączkowania

Witam mam pytanie zrobiłam badanie tsh ,ft3 i ft4.o to moje wyniki; tsh 2,39 a norma od 0,4 do 4,00. Ft3 ; 2,83 A norma od 1,8 do 4,2 .ft4 0,99 a norma od 0,58 do 1,64 .moje pytanie jak rozumieć takie wyniki Pani doktor mi zleciła bo sugerowała że mogę mieć chora tarczyce mam zaburzenia miesiaczkowania .prosze o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są w normie. Sądzę że konieczne są badania hormonalne ale hormonów płciowych. Proponuję koniecznie udać się do lekarza ginekologa