Nadmierna senność, szybkie przemęczanie się, bóle podbrzusza, nudności, ból głowy i brak apetytu przy PCOS a badania hormonalne

Od 3 tyg śpię po 14-16h dziennie, szybko się przemęczam, do tego silne bóle podbrzusza, nudności,bóle głowy, niedawno straciłam apetyt. Ponad 2mies temu zdiagnozowano u mnie PCOS. Dodatkowe badania: PRL 50 ng/ml (2mies temu);PRL(1mies temu)-84.6 1h po MCP-301 2h-186.8 Progesteron 1.67 f.folikularna Krzywa cukr na czczo-78mg/dl; 30min-170 1h-158 2h-122; Insulina: na czczo-9.7μU/ml 30min-42.13 1h-59.49 2h-61.32; TSH, rezonans przysadki mózg, estradiol, testost w normie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie wymienione wyniki w oparciu o szczegółowe, pełne dane kliniczne powinien ocenić specjalista endokrynolog.