Nadmierne owłosienie na brzuchu u 26-latki

Kiedy nalezy sie golic chodzac na IPL+RF i dlaczego trzeba to robić???. mam meszek na brzuchu prawdopodobnie przez tabletki anty. które 2 tyg. temu odstawiałam nie wiem co robić działać laserem czy czekać az wlosy same znikną. problem owłosienia na brzuchu trwa juz 2 lata. Kosmetolog w Yasumi Epil powiedziała mi ze trzeba golić wlosy 2 tyg. po zabiegu, są to wloski szare koloru mysiego bojesie ze golenie pogorszy sprawe. Prosze o porade endoktynologa-ginekologa oraz lekarza medycyny estetycznej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń kosmetologa. Niemniej jednak warto udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który skontroluje czy nadmierne włosienie ma podłoże hormonalne.

Witam serdecznie. Technologia IPL+RF pozwala usunąć większość niechcianych włosów podczas serii zabiegów, ale w przyszłości należy co jakiś czas wykonywać „zabieg przypominający”, aby wydepilować owłosienie wyrastające na skutek np. zmian hormonalnych, które mogą zachodzić w naszym organizmie. Nie ma powodów do obaw. Proszę postąpić zgodnie z zaleceniami kosmetologa.