Nadmierne owłosienie na plecach i brzuchu

Witam. Od czasu gimnazjum ma problem z niechcianym owłosienie. Jeszcze w gimnazjum pojawiło się ono na plecach i na brzuchu w ilości jak u dojrzałego mężczyzny. Obecnie mam 21 lat. Czy to normalne, czy powinienem zwrócić się do lekarze? Próbowałem coś z tym robić jeszcze mając 16-17 lat, ale mój lekarz rodzinny zignorował problem, twierdząc, że to kwestia estetyczna, a wyniki morfologii i tsh oraz testosteron miałem ponoć w normie.

Dzień dobry, proszę udać się na konsultacje do lekarza endokrynologa i/lub dermatologa, który zleci wykonanie badan w tym kierunku. Jeśli wyniki będą w normie włosy można najskuteczniej usunąć laserem. Można również spróbować woskowania, nie mniej jednak ono nie usunie włosów tak skutecznie jak laser.
pozdrawiam serdecznie