Elektrodepilacja nadmiernego owłosienia z pleców

Elektroepilacja pleców. Czy jeśli jestem dwudziestolatkiem i aktualnie nie moje owłosienie na plecach jeszcze w pełni się nie rozwinęło, ale już teraz powoduje ono poważny dyskomfort, to czy jeśli teraz poddam się zabiegowi elektroepilacji nie wyrośnie mi już żaden włos na plecach? Nawet jeśli w niektórych miejscach tych włosów praktycznie nie mam, ale prawdopodobnie w przyszłości normalnie bym miał? Gdzie można dokonać zabiegów elektroepilacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Proszę udać się na konsultację so lekarza medycyny estetycznej na konsultację, można wykonać depilację laserową - zabiegi te wykonuje sie w serii. Zabiegi depilacji należy powtarzać co parę lat.

Dzień dobry,

Odradzam metodę elektroepilacji ze względu na częste powikłania jakimi są powstające w czasie zabiegu blizenki. O wiele bardziej bezpieczniejszą i skuteczniejszą metodą jest epilacja laserem diodowym. Seria zabiegów, powtarzanych w odpowiednich odstępach czasowych świetnie redukuje niechciane owłosienie. Przed podjęciem decyzji o zabiegu warto udać się do lekarza i wykonać badania hormonalne aby mieć pewność, że Pana gospodarka hormonalna prawidłowo pracuje.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, metoda elekroepilacji niesie za sobą ryzyko powstania mikroblizn. Bezpieczniejszą metodą będzie seria zabiegów epilacji laserowej.

Pozdrawiam serdecznie