Nadmierne wypadanie włosów u 19-latki

Witam. W lutym kończę 19 lat. Od mniej więcej 2 miesięcy mam problem z włosami. Zaczęły niemiłosiernie wypadać. Ale to nie jest zwykłe wypadanie, tylko wręcz wyłażenie. Przy wyczesywaniu cała szczotka jest we włosach i wszystko wokół, przy myciu wanna, nawet tam gdzie siedzę. Jestem cała we włosach, widać to szczególnie na ubraniu, na rękach, na ławce w szkole... Biorę tabletki, pryskałam włosy preparatem ze skrzypem. Przez pewien czas włosy wypadały mniej, jednak wszystko wróciło. Pomocy !

Witam,
na początek proponuję poniższe badania: 1. morfologia 2.AST, ALT, GGTP 3 Bilirubina 4. cholesterol całk. 5. trójglicerydy 6. mocznik 7. kreatynina 8. żelazo w surowicy 9. TIBC 10. ferrytyna 11. TSH - wynik do wglądu 12. testosteron 13. DHEA 14. kortyzol 15. Andostendion 16. ANA 17. RF 18. kał pasożyty i grzyby 19. Trichogram 20. Estradiol 21. progesteron 22. prolaktyna
z wynikami zapraszam na wizytę
Pozdrawiam