Nadmierne wypadanie włosów u 21-latki

Witam, mam 21 lat. Około roku temu zauważyłam że zaczęły wypadać mi nadmierne włosy, od około kilku msc problem nasilił się. Suplementy nie pomagają,myślę że z dietą nie mam problemów. Podejrzewam u siebie łysienie androgenowe, gdy umyję włosy widoczna jest już dość dobrze skóra głowy 'na zakolach' i albo wariuje albo na przedziału tez są mocniej rzadkie w stosunku do innej partii głowy. Zrobiłam badania tsh ft3 ft4 kortyzol wszystko w normie. Co powinnam zrobić by zatrzymać ten proces?

Proszę udać się do endokrynologa w celu zweryfikowania wyników. Można też poddać się zabiegom mezoterapii igłowej i osocza bogatopłytkowego.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska