Nadpobudliwość i wynik EEG

Syn ma 10l ma kłopoty ze skupieniem sie w szkole jest troche nadpobudliwy czy wynik z eeg coś by na to wskazywał wynik jest następujący.Na zpis czynnośći podstawowej składają się fale theta o amp30uV.Na jej tle głównie w FS i w HW uogólnione krótkie wyładowania fal wolnych o czestotliwośći2-3Hz z pojedyczymi zespołami fala wolna-fala ostra o amp.do 100uV,okresowo z cechami zbliżonymi do napadowości bardzo prosze o odp niewiem co mam robić czy ten wynik może wpływać na jego kłopoty w szkole

Aleksander Ropielewski

Taki zapis może odpowiadać opisanej sytuacji klinicznej jednak aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi potrzebowałbym mieć pełen obraz kliniczny dlatego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.