Nadwrażliwość jelita a alkohol

Witam, Powiem krótko. Rok temu lekarz stwierdził u mnie nadważliwość jelita wykonujac tylko badanie USG. Brałam leki nic jednak nie pomagało. Diete lekkostwana również stosowałam lecz równiez nie przyniosła żadnych efektów. Od jakiegoś czasu pogarsza sie. Dwa razy po imprezie gdzie byl alkohol oraz jedzenie rano zasłabłam miałam straszną biegunke strasznie bolały jelita. Po każdym posilku jestem wzdęta. Rano już sie z nimi budzę. Wizyta w toalecie pomaga ale na 15 mi... proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do gastrologa. Takie objawy mogą występować w wielu chorobach przewodu pokarmowego i bez pogłębienia diagnostyki trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.