Nadwrażliwość żołędzi penisa u 24-latka

Mam problem z nadwrażliwością żołędzi. Gdy uprawiam seks w prezerwatywie to gdy mam naciągnięty napletek mogę to robić bardzo długo jednak gdy napletek się odsłoni to bardzo szybko dochodzi do wytrysku. Problem pojawia się również w sytuacji, gdy nastąpi wzwód kiedy jestem ubrany. Napletek się zsuwa i odsłania żołądź, która ociera się o bokserki i powoduje uczucie silnego podniecenia. Również przy masturbacji mogę robić to dużo dłużej gdy nie dotykam żołędzi. Czy to jest jakaś nadwrażliwość?

Warto smarować okolicę napletka (ok. 1 cm kwadratowy) kremem Emla (dostępny w aptece, koszt ok. 30zł) - przed kontaktem. Jeślii nie stosuje się prezerwatywy, to nalezy czynić to z dużym wyczuciem, by nie "znieczulić" Partnerki.
Aplikacja najlepiej już przy przygotowywaniu się do 'spotkania", np. przy myciu...
Warto też odsłaniać żołądź w czasie dnia, warunek czysta bielizna. Można smarować wtedy żołądź oliwką dla dzieci (zostawia ślady na bieliźnie) lub lubrikantem, np. KY żel z apteki.
Nadwrażliwość stopniowo ustapi.
Pozdrawiam. JW, Poznań.