Zbyt szybkie dochodzenie do orgazmu przy kontakcie penisa z wejściem do pochwy

witam. mam 24 lata i pewien problem. przy zblizeniach z dziewczyna pojawia sie pewien problem. gdy jestem juz podniecony i chce wejsc w swoja ukochana czuje na wedziadelku jak prakrycznie dochodze gdy dotykamy wedziadelka reka jest wszystko ok, ale gdy dotyka wejscia kobiety to juz dochodze.... gdzie moze byc przyczyna?? najwiecej takich doznan mam przez wedziadelko...czy to jest wina wedziadelka ze jest bardzo czule?? jak z tym "walczyc"???

Przedstawiona przez Pana trudność - wytrysku nasienia jeszcze przed próbą penetracji - określa się jako wytrysk ante portas. Przyczyn takiej trudności może być kilka, m. in. przyczyny organiczne (np. zbyt krótkie wędzidełko i jego zwiększona wrażliwość) - wtedy wymagana jest konsultacja u urologa, który określi dalszy przebieg postępowania medycznego. Druga grupa przyczyn, to przyczyny na tle psychogennym - tutaj znaczenie ma częstotliwość kontaktów seksualnych i abstynencja w kontaktach, przeżycia związane z nowością sytuacji kontaktu seksualnego, lęk przed niezaspokojeniem partnerki, czy szerzej lękiem przed współżyciem. W przypadku rozpoznania u siebie przyczyn psychogennych (zwłaszcza identyfikacji lęku, niepokoju związanych z sytuacją kontaktów seksualnych) warto aby udał się Pan na konsultację do seksuologa.

Zbyt czuła okolica wędzidełka jest częsta u mężczyzn nieobrzezanych. Można ją zmniejszyć stosując na ten obszar krem Emla z apteki. Mniej więcej 1cm kwadratowy, czyli 1cm na 1 cm. Cienko, bo zbyt gruba warstwa może znieczulić śluzówkę pochwy partnerki.
Aplikacja powinna następować w miarę wcześnie, np. przy przygotowawczej kąpieli, a nie tuż przed wejściem do łoża,,,
Częstym najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja u lekarza seksuologa ew. urologa zajmującego się medycyną seksualną.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Zdiagnozowanie przedwczesnego wytrysku, jego przyczyn, charakteru i właściwych sposobów radzenia sobie z nim, wymaga dłuższej rozmowy z seksuologiem, dodatkowych szczegółów dotyczących Pańskiego życia seksualnego.

Pozdrawiam!