Szybkie osiąganie orgazmu podczas stosunków z żoną

Dzień Dobry,w sprawch lozkowych z zona,szybko dochodze do orgazmu,jak temu zapobiec?powim szczerze ze nie jestem zadowolony ze zbyt szybko dochodze do orgazmu.

Dzień dobry.

Podał Pan zbyt mało informacji dotyczących problemu, np. jak często współżyje Pan z żoną, jak wygląda wasze codzienne pożycie małżeńskie, czy miał Pan wcześniej podobny problem z innymi partnerkami i czy w ogóle miał Pan inne partnerki, itp. itd.
Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele, bez informacji dodatkowych trudno "wróżyć z fusów", dlatego sugerowałbym konsultację seksuologiczną, który po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, mógłby postawić trafną diagnozę i zaproponować formę pomocy.

Pozdrawiam.