Problemy z osiąganiem orgazmu u partnerów

Dlaczego skoro czuje członka męża w sobie mamy problem z osiągnięciem orgazmu? On zawsze go osiągnie gdy robimy to na jeźdźca lub na stojąco... Czy ma po prostu ulubione pozycje? Czy jesteśmy niedopasowani ?

Dzień dobry.

Z opisu wynika, że problem osiągnięcia orgazmu dotyczy raczej Pani, a nie męża, który, jak rozumiem osiąga satysfakcję przy określonych pozycjach - co nie jest nieprawidłowością. W Pani natomiast przypadku trzeba stwierdzić, że nie wystarczy, niestety, "czuć członka", by osiągnąć orgazm - u kobiet bowiem osiągnięcie satysfakcji seksualnej jest bardziej skomplikowane. Mówiąc inaczej - zwykle orgazmu kobiety się "uczą".
Sugerowałbym konsultację seksuologiczną, w wyniku której mogłaby Pani zacząć poznawać reakcje własnego ciała i podjąć ww. naukę.

Pozdrawiam.