Problem z osiąganiem orgazmu przez partnerkę

moja kobieta ma problem z osiąganiem orgazmu. albo ja mam problem z wywołaniem go u niej. nie pomaga seks w różnycb pozycjach, nawet oralny. ma fetysz przemocy, lubi dostac w tyłek czy usłyszeć brzydkie słowa. czasem dochodzi jak zabawia się sama. jeśli uprawiamy seks to mówi, że już prawie prawie i momentalnie schodzi z niej ciśnienie, emocje opadają. na początku myślałem że to jakieś moje konkretne gafy w takim momencie. jednak powtarza się zbyt często.

Witam,

W pierwszej kolejności proszę spróbować szczerze porozmawiać ze swoją kobietą o tym co lubi, co ją podnieca, jakie ma oczekiwania co do seksu. Wiele kobiet mimo tego, że są w udanych związkach wstydzi się przyznać, do czasami niekonwencjonalnych upodobań seksualnych. Zachowanie,które Pan opisuje, że "już prawie dochodzi i emocje opadają" może świadczyć m.in o zbyt dużej presji i oczekiwaniu orgazmu, być może jakiejś blokady lub nieumiejętności "wyłączenia się", rozluźnienia i poddania chwili. Warto rozważyć wizytę u seksuologa, który na podstawie szczegółowego wywiadu z Pana kobietą będzie mógł więcej powiedzieć, określić ewentualne przyczyny i zalecić dalsze postępowanie.Seksualność i orgazm kobiety to skomplikowana materia na którą może wpłynąć na prawdę wiele czynników. Pana kobieta ma szczęście, że ma tak troskliwego faceta.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
A.C

Witam, z Pana wypowiedzi wynika,że partnerka ma specyficzne upodobania seksualne,które doprowadzają ją do orgazmu. Czy ma Pan problem by je zastosować w sytuacji intymnej? Jeżeli tak, to proponuję wizytę u psychologa seksuologa w celu przepracowania Pana oporów lub wypracowania kompromisowych/alternatywnych form charakteru Państwa współżycia. Jeżeli nie ma Pan oporów..proszę zacząć "grać w jej grę" sukces gwarantowany :).Pozdrawiam