Problem z osiągnięciem orgazmu pomimo wielu prób

Witam. Sypiam ze swoją dziewczyną od niemal dwóch lat, kochamy się rzadko ale regularnie -przynajmniej raz w tygodniu. Mimo wielu technik, zakupu wielu gadżetów i ogromu prób nie osiągnęła jeszcze orgazmu. Ma 19 lat, masturbuje się rzadko, gdyż tego nie lubi. Nawet masażer łechtaczki nie pomógł. Wszystko co robię w łóżku jej się podoba, często ma ochotę na seks i czerpie z niego wiele, jednak zawsze, w pewnym momencie jakby się zacinała, zaczyna płakać, jest roztrzęsiona i na tym koniec.

Witam
Jeśli wiele rozmawiacie na ten temat i nie widzicie rozwiązania to właściwie została wam wizyta u seksuologa, który może wam pomóc rozwiązać problem, bo może być tak, ze sami nie widzicie rozwiązania.
Pozdrawiam

Dzień dobry.

Pański opis wskazuje, że prawdopodobnie Pana dziewczyna nie jest jeszcze psychicznie gotowa na współżycie - pomimo "rozumowej" deklaracji. Możliwe też, że widząc Pana "zafiksowanie" na konieczności uzyskania przez nią orgazmu, nadmiernie się na tym skupia, co wręcz przeciwnie, powoduje wspomniane "zacinanie się".
Pana podejście wskazuje również na bardzo techniczne i zadaniowe podejście do seksu i orgazmu (gadżety, techniki, masażery), co może również wywoływać psychiczną blokadę u partnerki.
Biorąc pod uwagę powyższe, sugerowałbym poświęcać więcej uwagi partnerce i adorowaniu jej osoby, a nie tylko jej orgazmu. Wydaje się też, że pomocna byłaby również konsultacja seksuologiczna, podczas której mógłby Pan (a najlepiej oboje) uzyskać trochę wiedzy na temat fizjologii orgazmu kobiety i dostrzec istotną różnicę pomiędzy uzyskiwaniem satysfakcji przez obie płcie podczas wzajemnego współżycia.

Pozdrawiam.