Problem z orgazmem u 18-latki

Witam,mam 18 lat ,mam dosyć duży problem,mianowicie mój chłopak nie może doprowadzić mnie do orgazmu ,sama nie mam z tym problemu. Chcieliśmy zacząć współżycie ale martwimy się ze on we mnie nie wejdzie. Często nie mam ochoty ,bo zniechęca mnie to ze nic się nie udaje .Nasze relacje są bardzo dobre.Mam niedoczynność tarczycy i się leczę.Mimo antykoncepcji boję się też ciąży i mam problem z akceptacją siebie :(

Dzień dobry!

Brak orgazmu u młodych kobiet, rozpoczynających dopiero życie seksualne jest naturalny i powszechny. Duża grupa kobiet pierwszych orgazmów podczas stosunku doświadcza między 20 a 30 rokiem, po dłuższym czasie regularnego współżycia.
Często jedną z przyczyn jest właśnie nadmiernie zadaniowe podejście do seksu i oczekiwanie orgazmu, nadmierna koncentracja nad nim.
Oczywiście, warto jednak pracować także nad samooceną, samoakceptacją, podniesieniem swojego nastroju i czerpania radości z własnego ciała.

Pozdrawiam!