Problem z osiąganiem orgazmu młodej osoby

Witam . Mam chłopaka ma on 16 a ja 18 . Za każdym współżyciem on dochodzi a ja raczej nie ( bo do końca nie wiem jakie to uczucie ) Dochodzę zawsze do takiej fazy że czuję w miarę średnie pulsowanie z mojej pochwie . Mój Partner mówi że to nie jest orgazm bo powinnam być wykończona i mieć dojść seksu . I ma z tego powodu kompleksy . I nie wiem czy mogę mu jakoś pomóc .

Dzień dobry!

Orgazm nie musi być "wykańczający" ani nie musi sprawiać, że mamy "dość seksu". Zazwyczaj jednak rzeczywiście szczytowanie jest możliwe do samodzielnego rozpoznania przez kobietę.
Ze względu na młody wiek i początki życia seksualnego jest naturalne, że orgazm może się nie pojawiać. Zazwyczaj jest to kwestia czasu, zbierania kolejnych doświadczeń, rosnącej samoświadomości i stopniowej nauki.
Zachęcam przede wszystkim do akceptacji tego, że "jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i nasz seks jest OK". Dążenie do odtworzenia scen z filmów pornograficznych może okazać się niemożliwe i rodzić kompleksy.

Pozdrawiam!