Zbyt wczesna erekcja u 29-latka

Witam serdecznie mam taki problem od bardzo dawna mam problem podczas uprawianie sexu bardzo szybko dochodze nie wiem dlaczego mój członek jest tak napięty że nie potrafie sie normalnie z moją żona kochać poniewarz jej wszystko podrażniem prosze o pomoc do kogo mam się zgłosić na konsultacje chce jeszcze urotować muj związek

Dzień dobry!

W kwestii wytrysku przedwczesnego należy zgłosić się do lekarza seksuologa.

Bardzo proszę o bardziej szczegółowe wyjaśnienie, co oznacza, że nie może Pan "normalnie kochać się z żoną, ponieważ wszystko jej Pan podrażnia".

Pozdrawiam!