Nadżerka i nieregularne miesiączki po poronieniu i łyżeczkowaniu

Witam. Mam 26lat, jestem mamą wojki dzieci. Mam pewien problem, otoz w zeszlym roku poronilam, miałam zabieg łyżeczkowania, od tantej pory mam nadżerkę oraz nieregularne cykle, raz jest co 21dni, później co 28dni, ostatnio nawet cykl miałam co 31-32dni.. na początku czerwca wspolzylam z mężem bez zabezpieczenia. Wczoraj wykonalam test ciążowy na ktorym pojawiła najpierw jedna kreska a po okolo niepełnej minucie druga bladziutka kreska ledwo widoczna. Od ponad dwoch tyg.boli mnie ciagle jedciąży

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa. po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.