Co oznaczają nieregularne cykle po poronieniu?

Nieregularne cykle !! :( Przeszło rok temu poronilam i miałam wykonywany zabieg łyżeczkowania. I od tamtej mam nieregularne cykle co stanowi problem zajścia w kolejną ciążę :( dlaczego tak się dzieje ? Czy to przez zabieg? Źle został wykonany ? Bardzo chcemy mieć dziecko :( proszę o szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka ginekologiczna i hormonalna proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa