Nagła zmiana w odczuwaniu zapachów

Witam, moze to nie az taki wielki problem, aczkolwiek bardzo mnie dziwi cala sytuacja. Ptoz, zawsze lubilam mieso,moglam jesc je tonai. Teraz zwyczajnie mi smierdzi... nawet siwze mieso,ktore daje powachac innym,pachnie im ok, mi smierdzi zgnilizna, stechnizna ,zepsutym miesem. czym moze byc to spowodowane? Inne zapachy odczuwam ok,ale smrod nawet swiezego miesa... przeraza mnie to bo ciezko jest ugotowac w tym wypadku nawet zupe... :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zaburzenia mogą mieć podłoże neurologiczne. Wskazana jest ocena przez specjalistę neurologa. Do poradni neurologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.