Nagłe kłucie serca podczas spoczynku

Dobry wieczór mam pytanie mam 26 lat siedziałem na fotelu w pewnym momencie zaczęło mnie kuc z lewej strony serca miałem odczucie całego serca zaczelem brać głębokie oddech po czym minęło że lub 3 min. Miałem na tyle sił by udać sie położyć gdy sie położyłem dalej bolało i zaczelem mieć drgawki nóg i całej klatki piersiowej co to mogło być?

Witam! Prawdopodobnie skutek stresu. Niemniej jednak wskazany kontakt z lekarzem POZ, badanie fizykalne i badania pracowniane, szczególnie EKG. Jeżeli sprawa emocjonalna to konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego I leczenie zaburzeń nerwicowych. Powodzenia W. Łuczkowski.