Nagłe pocenie się i odczuwanie chłodu w nocy i w dzień

Witam !!! Od pewnego czasu mam uczucie w nocy i w dzień pocenia się ale nie jestem mokra w w mostku ,oraz odczuwam chłod w mostku i (klatce czasami ) a czasami mam objawy chłodu a zarazem pieczenia w klatce (w piersiach i pod ) i robi mi się czasami gorąco w plecach , Dodam ze mam stwierdzona [przepuklinę przełyku oraz niedomykalność zastawki aortalnej i włókniste zwężenie jestem po operacji od 1996 r a choruje od urodzenia jestem niskociśnieniowcem 100/50 puls 60-64

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.