Nagły ból po prawej stronie pępka

Witam. W sobotę około godz 19 czułam nagły ból po prawej stronie pępka, ból był silniejszy podczas wykonywania ruchu. Jednak po poleżeniu ból minął. Pojawił się znów dziś rano. Znów podczas chodzenia. Po odpoczynku znika. Nie mam gorączki. Co to może być?

Witam. Takie objawy nie są specyficzne dla żadnej jednostki chorobowej i wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Proszę zgłosić się do lekarza poz.