Naklejenie plastra antykoncepcyjnego na wewnętrzną część ramienia

Mam pytanie czy plastry Evra mozna naklejac na wewnetrzna czesc ramienia tak jak by pod pacha?? czy wtedy beda tak samo skuteczne?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Plastry można naklejać wyłącznie w miejscach wymienionych w ulotce dołączonej do leku. Oznacza to, ze nie można naklejać plastra na wewnętrzną stronę ramienia.