Napadowa tachykardia zatokowa i wynik IgE

Witam od 7 kwietnia mam napadowe tachykardie zatokowe. W badaniach wszystko w normie. Dziś odebrałem nowe wyniki. igE całkowite 241 norma 100. Kał znaleziona candida albicans pojedyńcze kolonie flora fizjologiczna obecna. Ale hodowla trwała nie całe trzy dni.dziś miałem co chwila kłucie i ucisk w sercu.proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony poziom IgE całkowitego może być spowodowany grzybicą. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie leczenie.