Napadowa tachykardia zatokowa

Witam. Od 9 miesięcy mam problemy z sercem. Zaczęło się od napadowych tachykardii zatokowych. Potem doszły zawroty głowy i silne osłabienie, które ustąpiły po wyjściu z neurologii, gdzie podano mi między innymi dexaven. wyniki ogólnie ok. oraz: Pojedyńcze kolonie Candida Albicans po 3 dniowej chodowli IgE total: 241 - norma 100 ostatnio zamiast tachykardii mam silne bicia serca od kilkunastu do kilkudziesieciu minut, oraz wróciły zawroty głowy i osłabienie. Szukam lekarza, który zajmie się mną

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią epizody tachykardii zdecydowanie wymagają diagnostyki kardiologicznej - EKG, EKG Holter, być może także ECHO. W celu wyjaśnienia przyczyny objawów proszę zatem skonsultować się ze specjalistą kardiologiem. Podwyższone IgE wymaga natomiast konsultacji alergologicznej. Przede wszystkim podany wynik należy jednak zestawić z danymi klinicznymi (wywiadem, badaniem fizykalnym).