Napadowe uczucie zimna w drugiej połowie cyklu

Od ponad roku mam napadowe uczucie zimna, które pojawia się zawsze w drugiej połowie cyklu. W dzień ręce lodowate, gęsia skórka, w nocy często obfite poty. Hormony tarczycy sprawdzone 3 razy i bez zastrzeżeń. Robiłam badania hormonów zalecone przez gina - folitropina i estradiol - oba w normie. Dostałam profilaktycznie tabletki anty na ewentualne wyrównanie - dolegliwości bez zmian, więc gin stwierdził, że to nie sprawa hormonów. Cukier ok, wszystkie inne badania też. Cóż to może być takiego?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do endokrynologa./