Napadowy ucisk głowy

Witam,mój problem polega na napadowym ucisku głowy,od lat mam ten problem ale ostatnio nasila sie do tego stopnia ze musze sie zatrzymac zeby utrzymac równowage.Doktor irydolog stwierdził ze usadowiła mi sie tam nerwica,do tego dochodzi masowe wypadanie włosów.Po tabletkach psychotropowych nie jestem w stanie pracowac,nie wiem do kogo sie udac po pomoc i czy wogóle istnieje dla mnie jakaś alternatywa,boje sie zupełnej utraty włosów.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Z pewnością należy zgłosić się na konsultację do neurologa, który wykluczy schorzenia somatyczne. Od tego należy zacząć diagnozę. Dodatkowo warto poszukać wsparcia u psychologa, który może pomóc w znalezieniu przyczyn Pani napięcia nerwowego. Co do leków psychotropowych to rozumiem, że przyjmuje je Pani w porozumieniu z lekarzem psychiatrą?

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza