Napady suchego kaszlu a płuca

Witam od wielu miesiecy meczy mnie suchy kaszel czesto nawet gdy sie smieje lub po wysiku miewam tez napady kaszlu trwaja do 5 minut ale jest to kaszel tak silny az do lez .Prosze o porade ci czymoga to byc problemy z plucami Malgorzata.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać do lekarza pulmonologa oraz do lekarza alergologa bo Pani problem może wiązać się z alergią bądź astmą. Pozdrawiam.