Napinanie się całego ciała po wycięciu wyrostka

Witam, jestem 5 dni po wycieciu wyrostka. Wlasnie udalo mi sie po ogromnych bolach oddac stolec. Oprocz ogromnego bolu napialem mimowolnie wszystkie miesnie ciala w tym oczywiscie brzuch najbardziej. Czy jest szansa ze zerwalem szwy w srodku? Jesli tak to jakie sa objawy? PS. Mieszkan w anglii, nie mam sie kogo poradzic. W szpitalu po zabiegu jak tylko sie obudzilem zaproponowano mi kawe i nie wprowadzono zadnej diety. Z gory dziekuje za odpowiedz, poniewaz bardzo sie martwie.

Witam , nie istnieje diagnozowanie ani leczenie przez internet - na odległość!!! Nie jestem więc w stanie bez zbadania odpowiedzieć na Pana pytania!!! z.żurawski