Narkoza a spóźnianie się okresu

witam jeżeli ostatnią miesiączkę miałam 1 sierpnia, narkozę 10 sierpnia to czy ta narkoza mogła wpłynąć na to że teraz spóźnia mi się okres już tydzień ?dziękuję za odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Narkoza jest bardzo dużym obciążeniem dla organizmu i teoretycznie może wpłynąć na zaburzenie cyklu miesięcznego.
Powinna się Pani zgłosić do lekarza ginekologa celem konsultacji.
Jeśli współżyła Pani w ostatnim czasie (od ostatniego krwawienia miesięcznego) należałoby także wykluczyć ciąże poprzez wykonanie testu ciążowego.