Narośl na górnej i dolnej wardze ust

na moich ustach od ponad 2 lat mam cos w rodzaju guzka lub narosli osrednicy 4mm na dolnej i gornej wardze od zewnetrznej strony .. nic z srodkow polecanych mi takich jak zovirax mi nie pomogło ... a te zmieny powoli lecz nieustatnie sie powiekrzaja. co to moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, sugeruję wizytę u chirurga i może wycięcie zmiany?
Pozdrawiam