Nasilające się drżenie ciała

20 lat. W nocy po imprezie drgawki ciała ok 20 minut i uczucie zimna. Na sorze wykluczony padaczke stwierdzono wypłukany magnes potas. Które teraz mam w normie. Objawy jakie mam teraz. Drżenie rąk, mięśni tjb w środku, pocenie się głównie w nocy, czasem drgawki ciała których nauczyłem się kontrolować(kołdra, prysznic ogółem ciepło) Tsh 3,2. Mam też migrene. Moja mama choruje na niedoczynność tarczycy. Drżenie nasila się po Treningu(siłownia, piłka nożna) jakąś pomoc co diagnosowac co to możebyc.

Jak poziom żelaza, ferrytyny, wit D i B12 ? Jak elektrolity: Na, K, Ca, Mg ?? Morfol??
Jakie wyniki ostatnich badań ??
Jaki stan ogólny i jakie leki?? Na pewno warto zadbać o zdrowy styl życia, zdrową dietę , sport. Unikać alkoholu!
Pozdrawiam