Nastawiane operacyjnie złamane kości

Witam ! 6 tygodni temu miałem nastawiane operacyjnie złamane kości przedramienia ramieniową i promieniową za pomocą tytanowych blaszek, po 6 tyg od operacji po wykonaniu zdjęcia okazuje sie ze nie ma zrostu i zdjęcie chwile po operacji nie różni się dużo miedzy zdjęciem po 6 tyg. Lekarz przepisał mi leki wapno i inne i kazał przyjść za miesiąc. Czy kości mogą się zacząć zrastać ?

6 tygodni to minimalny okres w którym kości się zrastają
Na zrost kości mozna czekać nawet do 2 lat
Nikt tak długo nie czeka - jeżeli kośc nie zacznie się zrastać po ok 3miesiacach. Podaje się czynniki wzrostu (tzw. komórki macierzyste) celem "wymuszenia" zrostu.
Prosze być dobrej myśli. Na razie nie jest to powód do zmartwienia