Naturalne leczenie przeziębienia w ciąży

Witam . Jestem w ciazy w 24 tygodniu. Juz po eaz 5 sie przeziebilam lecze sie naturalnie bez antybiotyku i lekarstw ale bardzo sie martwie czy to nie bedzie miec negatywnego wplywu na dziecko? Czy nie zaszkodzi jego zdrowiu?

Aleksander Ropielewski

Przy prawidłowym działaniu układu odpornościowego nie powinno mieć to istotnego wpływu na dobroostan dziecka.