Naturalny poród przy przepuklinie w 3 miejscach

Witam siostra jest w ciąży i ma przepukline w 3 miejscach chodzi o brzuch czy w takiej sytuacji może rodzic naturalnie?Czy nie ma żadnych przeszkód czy ewentualnie może podczas wysiłku podczas porodu cos sie stac?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego aby móc określić wielkość przepuklin i ich dokładne umiejscowienie. Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.