Nawracająca bolesność gardła u 30-letniej osoby

Witam mam od roku problem z nawracającym bólem gardła,wyniki mam dobre rtg klatki też.A najbardziej nie pokoi mnie ze przy bólu gardła mam ślinę albo bardzo ciemno brązową albo z odrobina krwi,aktualnie przyjmuję szczepionkę issmigen,skąd ta krew?

A Ismigen to kto Ci dał? i po co? i na podstawie jakich badań bakteriologicznych wymazów z Twojego gardła? Moze doktor ma cichą umowę z firmą produkującą Ismigen?