Nawracająca kurzajka na stopie

Mam kurzajke na stopie już prawie rok, co ja wylecze to od razu robi mi się na nowo, czy zamrożenie jej będzie skuteczne? Dziekuje za odpowiedź!

Witam,
kurzajka /brodawka/ to efekt infekcji wirusowej, często wykazują tendencje do powracania. Jest kilka metod ich usuwania ,nie wiem co stosowała Pani do tej pory..
Zamrażanie w/w zmian to popularna i skuteczna metoda, jednak nie daje ona gwarancji , że nawrotu nie będzie. Można nabyć w aptece preparat do przeprowadzenia takiego zabiegu samemu w domu,ewentualnie udać się do gabinetu lekarskiego, w którym leczy się takie zmiany.