Nawracające afty na podniebieniu miękkim

Witam od półtora roku mam nawracające Afty na podniebieniu miękkim,węzły chłonne odczynowe na granicy normy ( nie rosną i też nie zmniejszają się ) nie są zwapniałe jeszcze.Dreszcze i na przemiennie normalna temperatura z lekko podwyższoną 36,8-37,2 C i tak non stop od roku.Wyniki krwi w normie OB niskie.Jakie badania wykonać ?do jakiego specjalisty?? Na jakie choroby zrobić wyniki ??

Nie wiem gdzie pracujesz., jak się odżywiasz, jaki masz status społeczny, warunki mieszkaniowe, porody inne choroby, poziom witaminy D3 we krwi itd... a to ważne. zadzwoń.