Nawracające biegunki, hemoroidy, uchyłki esicy

Mam 51 lat od 2 lat nawracające biegunki choruję na miastenię,hemoroidy 3 st.Uchyłki esicy,w X.2014 usunięto polip płaski okolicy kątniczo-wstępniczy ( HP prawidłowe),nadciśnienie.Badanie kalprotektyny 215 ( norma 0-50)Znowu miesiąc problemy z jelitami tylko ścisła dieta odrzuciło mnie od chleba jedynie mogę jeśc bułki a ostatnio od mleka i przetworów do 5 minut biegunka.Czy to może byc Niesp.Zap. Jelit jest podejrzenie ( obserwacja.Termin u gastrologa X.15

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą wskazywać ale nie było zmian w ostatniej kolonoskopii? Konieczne jest badanie lekarskie oraz przeanalizowanie już wykonanych badań lekarskich. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu zaleci dalsze postępowanie. być może zdecyduje o wcześniejszej wizycie u gastroenterologa.