Nawracające bóle pleców a praca w klimatyzowanym pomieszczeniu

Witam , mam straszne bóle pleców na wysokości łopatek po lewej jak i po prawej stronie . Ból trwa już od kolo miesiąca , maść lub masaż pomaga ale tylko na jakiś czas .Podejrzewam ze mogą to być skutki pracowania w klimatyzacji lecz nie jestem pewna. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może są to problemy z kręgosłupem i będzie konieczność wykonania badań radiologicznych.