Zatrzymanie okresu i bóle pleców podczas odchudzania

Witam. Moim problemem jest to, że w zeszłym miesiącu zatrzymał mi się okres. Odchudzałam się-w ciągu 3 miesięcy schudłam około 12 kg. Od kilku dni męczą mnie bóle pleców, zaczynając od kręgosłupa szyjnego, przez bóle w okolicy żeber aż do odcinka lędźwiowego, gdzie ból obejmuje całe biodra, pośladki i nogi. Czym może to być spowodowane? Dodam, że mam problemy z kręgosłupem lecz boję się że może jest to związane z odchudzaniem i zatrzymaniem okresu. Mam 20 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć I określić odpowiednie dalsze postępowanie.